מוצרים
חייגו עכשיו:

 03-6828983


כתובת המייל שלנו:
ravonaart@gmail.com
צרו עימנו קשר
לקבלת הצעת מחיר או כל שאלה
   
   
   
   
052-3292617

דרזה לאירועים

 
צור עימנו קשר
השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מהירה
שם *
טלפון *
אימייל

דרז'ה לאירועים

כאשר אנחנו עורכים אירוע, אחת המטרות שלנו היא לעצב את האירוע הזה בדרך החגיגית ביותר שניתן, ולכן אנחנו יכולים למצוא באירועים רבים סוגי עיצובים של פרחים, שוקולדים, סוכריות ועוד. אחד האלמנטים הפופולאריים היום הוא דרז'ה לאירועים. אנו יכולים למצוא דרז'ה לאירועים כמו חתונות, בר ובת מצווה, בריתות ועוד. יש היום גם כל מיני סוגים של סידורי דרז'ה לאירועים וכל אחד מן הסידורים יכול להתאים לסוג אחר של אירוע. חברות הפקה רבות יכולות להציע דרז'ה לאירועים על בסיס של סידורי פרחים למיניהם, אריזות מעניינות ועוד. דרז'ה לאירועים היום הוא אלמנט יחסית בסיסי, למי שאוהבים את רעיון הסוכרייה הזו, ומעבר לכך אנחנו יכולים גם למצוא את האריזות דרז'ה המעניינות שכל חברת הפקה, חברת אריזות ועסקי ממתקים יכולים להציע לנו בתחום של דרז'ה לאירועים.

דרז'ה לאירועים לאירוע ייחודי

המחשבה שעומדת מאחורי דרז'ה לאירועים היא לייחד את האירוע בסוגים כאלה ואחרים של ממתקים שאורחים יוכלו ליהנות מהם גם בזמן האירוע וגם יוכלו לקחת הביתה למזכרת. דרז'ה לאירועים מגיעות בסידורים שהעטיפות שלהם נותנים את הערך המוסף של חוויית האירוע עצמו. האורחים מגיעם לכל אירוע שאליו הם הוזמנו על מנת לקחת חלק בשמחת החתנים והכלות של האירועים הללו, וחלק מרצונם של בעלי השמחה הוא גם לתת לאורחים את ההנאה מחזרה הביתה, כאשר באמתחתם מעין מזכרת צנועה מהאירוע עצמו, כמעין הכרת תודה על ההשתתפות באירוע. לכל אירוע ניתן להציע סידורי דרז'ה כאלה ואחרים, אך בסופו של דבר מה שחשוב הוא להביע את הכוונה הכנה שעומדת מאחורי המעשה.
לחברת רבונה יש ניסיון גדול מאוד,המתפרש על פני חמישים שנה, בייצור, הדפסה ושיווק מוצרי נייר כרטיסי ברכה  והזמנות לאירועים לכל צורך ולכל בקשה. את הניסיון הזה מייעדים בחברה לטובת סיפוק הלקוחות על הצד הטוב ביותר.


 
רבונה ארט - כתובת ופרטי התקשרות :
כתובת : אלפסי 32 66077 תל אביב, ישראל
טלפון : 03-6828983, פקס : 03-6827801, E-mail: ravonaart@gmail.com
 
הזמנות לאירועים כרטיסים מעטפות דרז'ה מיוחדים שלנו טיפים ומידע מקצועי מי אנחנו
הזמנות לחתונה
הזמנות לבר מצווה
הזמנות לבת מצווה
הזמנות לבריתה
הזמנות לברית מילה
 
כרטיסי ברכה
 
מעטפות
עיצוב מעטפות
מעטפות להזמנות
מעטפות מיוחדות
 
אריזות לדרז'ה
דרז'ה
דרז'ה לאירועים
 
ניירות מיוחדים
מדבקות
מוצרים אחרים
 
עיצוב הזמנות
עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי
מי אנחנו
מוצרים שלנו
ENGLISH
צור קשר