מוצרים
חייגו עכשיו:

 03-6828983


כתובת המייל שלנו:
ravonaart@gmail.com
צרו עימנו קשר
לקבלת הצעת מחיר או כל שאלה
   
   
   
   
052-3292617

מעטפות מיוחדות לאירוע מיוחד

 
צור עימנו קשר
השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מהירה
שם *
טלפון *
אימייל

מעטפות מיוחדות לאירוע מיוחד

בסל המוצרים של החברה ניתן למצוא מבחר עצום של הזמנות צבעוניות, ססגוניות ומיוחדות לאירועים, כרטיסי ברכה, עיצוב של מעטפות מסוגים שונים לפי התאמה לגודל ההזמנה, מעטפות עשויות נייר מסוגים שונים כמו למשל נייר ממוחזר או נייר תוצרת עבודת יד ועוד. מעבר לכך ניתן גם לבצע הטבעות על המעטפה ולבחור בעיצוב מסוים שיהיה מותאם לאירוע בצורה מקסימאלית.

עיצוב הדפסות מיוחדות- הדפסות והטבעות

אם ברצונכם לעצב בכוחות עצמכם מעטפות צבעוניות, ססגוניות לאירוע הבא שלכם, ניתן לבחור באופציה מצוינת ולעצב סוג של הזמנה מותאם לאירוע בצורה עצמאית לחלוטין על ידי הדפסות. על אף שביצוע הדפסות על גבי מעטפות נראה כמשימה לא פשוטה בכלל, למעשה מדובר בסוג של הדפסות פשוט למדי, הרבה יותר ממה שמרבית האנשים נוטים לחשוב. במאמר הבא נציג מספר טיפים עבור כל מי שמעוניין ליצור מעטפות מיוחדות לאירוע מיוחד לפי העדפותיו האישיות וטעמו הייחודי באמצעות הדפסות או הטבעות על המעטפה.

מדידת מעטפות

למרות שבדרך כלל מודדים מעטפות ביחס למימד הקצר ביותר שלהן, בכל זאת מדידה זו איננה יוצרת את האבחנה הרצויה בין הגובה לרוחב. על כן, אם ההזמנה מונחת לפניכם עם דש החותמת בחלק העליון, הצד התחתון שאמור להתקפל לכיוון החלק העליון הוא הגובה. המימד שנמצא משמאל לימין הוא מימד הרוחב. התייחסות למיקום של הדש במעטפה הוא למעשה הצעד הראשון בתיאור של מעטפות. כאשר מתכננים עיצוב חדש למעטפה ישנם כמה שיקולים שיש להביא בחשבון.

שיקולים בעת עיצוב מעטפות צבעוניות ססגוניות

עיצוב ותכנון של מעטפות חייב להיעשות בין השאר דרך התאמה לגודל ההזמנה, רק לאחר שהגדרתם את גודל ההזמנה ניתן יהיה להתחיל במלאכת העיצוב לרבות בחירה של נייר מסוגים שונים למעטפה, הטבעות על מעטפות ולבסוף יצירת עיצוב אומנותי שיודפס על גבי המעטפה. טרם ההדפסות חשוב להגדיר את הייעוד של המעטפות, האם מדובר בייצור של מעטפות בקנה מידה המוני ונרחב או בייתור של מעטפות מצומצם לצרכים אישים בלבד.

 

 


 
רבונה ארט - כתובת ופרטי התקשרות :
כתובת : אלפסי 32 66077 תל אביב, ישראל
טלפון : 03-6828983, פקס : 03-6827801, E-mail: ravonaart@gmail.com
 
הזמנות לאירועים כרטיסים מעטפות דרז'ה מיוחדים שלנו טיפים ומידע מקצועי מי אנחנו
הזמנות לחתונה
הזמנות לבר מצווה
הזמנות לבת מצווה
הזמנות לבריתה
הזמנות לברית מילה
 
כרטיסי ברכה
 
מעטפות
עיצוב מעטפות
מעטפות להזמנות
מעטפות מיוחדות
 
אריזות לדרז'ה
דרז'ה
דרז'ה לאירועים
 
ניירות מיוחדים
מדבקות
מוצרים אחרים
 
עיצוב הזמנות
עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי
מי אנחנו
מוצרים שלנו
ENGLISH
צור קשר