מוצרים
חייגו עכשיו:

 03-6828983


כתובת המייל שלנו:
ravonaart@gmail.com
צרו עימנו קשר
לקבלת הצעת מחיר או כל שאלה
   
   
   
   
17
052-3292617

ניירות מיוחדים

 
צור עימנו קשר
השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מהירה
שם *
טלפון *
אימייל

ניירות מיוחדים

עם ניירות אנחנו עובדים כל יום וחלקנו אפילו כל היום. כמעט כל צורך שלנו קשור איכשהו לניירות ומסיבות רבות הנייר הזה נראה לנו טבעי ביותר, הרי יש לנו אותו כבר כמה מאות שנים. לרוב אנחנו רגילים למצוא נייר רגיל במחוזותינו, אבל לא אחת אנחנו מוצאים סיבה להשתמש בכל מיני ניירות מיוחדים למיניהם. ניירות מיוחדים אנחנו יכולים למצוא בהזמנות לאירועים שאנחנו מקבלים, או רוצים לשלוח. אלו הם ניירות מיוחדים משום שחלק מן ההזמנות מכילות גם הדפסים מיוחדים שיכולים להיות רק על ניירות מיוחדים, כאלה שיכולים לספוג כמות מסוימת של דיו וכיוצא בזה.

ניירות מיוחדים בחיי היום יום

ניירות מיוחדים אנחנו גם יכולים למצוא בשימושים יום יומיים כמו כסף וצ'קים, שאלו הם ניירות מיוחדים שמיועדים אך ורק לצרכים הללו, על מנת שלא ניתן יהיה לזייף אותם. בכלל, מסמכים מסוימים שמתבקשים להישאר אורגינאליים עשויים מנייר מיוחד, כמו בחינות הבגרות שכל אחד מאיתנו אמור לעבור לקראת סוף לימודיו התיכוניים. כאשר אנו עומדים, או יושבים, מול דף הבחינה, אנחנו רואים שהוא עשוי מחומר מיוחד, מנייר שאי אפשר לזייף אותו.

ניירות מיוחדים של רבונה

ניירות מיוחדים היום הם גם ניירות ממוחזרים. גם המודעות האקולוגית וגם השיפור הטכנולוגי נותנים את האפשרות ליצור מוצרי נייר כאלה ואחרים גם מנייר ממוחזר, מה שנותן ערך מוסף לנייר עצמו ולמוצר בכלל. את הנייר הממוחזר אנחנו יכולים להפוך לכל מוצר נייר אחר, ויש חשיבות מאוד גדולה לכך, גם אם בסופו של דבר הוא יהפוך לנייר טואלט.
אחת החברות שמתמחה בעבודה עם ניירות מיוחדים היא חברת רבונה, שמזה 50 שנה עוסקת בתחום של מוצרי הנייר, כולל ייצור, שיווק, הדפסה ועיצוב של הזמנות לאירועים מעטפות וכרטיסי ברכה . בחברה ניתן למצוא את אנשי המקצוע המנוסים ביותר והמקצועיים ביותר בענף הנייר ומוצריו.

 


 
רבונה ארט - כתובת ופרטי התקשרות :
כתובת : אלפסי 32 66077 תל אביב, ישראל
טלפון : 03-6828983, פקס : 03-6827801, E-mail: ravonaart@gmail.com
 
הזמנות לאירועים כרטיסים מעטפות דרז'ה מיוחדים שלנו טיפים ומידע מקצועי מי אנחנו
הזמנות לחתונה
הזמנות לבר מצווה
הזמנות לבת מצווה
הזמנות לבריתה
הזמנות לברית מילה
 
כרטיסי ברכה
 
מעטפות
עיצוב מעטפות
מעטפות להזמנות
מעטפות מיוחדות
 
אריזות לדרז'ה
דרז'ה
דרז'ה לאירועים
 
ניירות מיוחדים
מדבקות
מוצרים אחרים
 
עיצוב הזמנות
עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי
מי אנחנו
מוצרים שלנו
ENGLISH
צור קשר