מוצרים
חייגו עכשיו:

 03-6828983


כתובת המייל שלנו:
ravonaart@gmail.com
צרו עימנו קשר
לקבלת הצעת מחיר או כל שאלה
   
   
   
   
052-3292617

עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי

 
צור עימנו קשר
השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מהירה
שם *
טלפון *
אימייל

הזמנה קלאסית לחתונה דגם 1040חברת רבונה מציעה לכם עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי. אין ספק שההזמנה המוצלחת והמרגשת ביותר לחתונה, יוצאת מראשם של החוגגים. עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי אפשרי ואף מומלץ.
חברת רבונה נותנת לכם את הכלים

חברת רבונה היא חברה אשר מתמחה בעיצוב וייצור. אנו מתמקדים בעיקר בעיצוב וייצור של מוצרי נייר, למשל הזמנות לאירועים, כרטיסי ברכה ועוד. אצלנו ברבונה אנו מאמינים בעיצובים ייחודים ומקוריים, לכן אנו מציעים ללקוחותינו ניירות המיוצרים בעבודת יד, מבחר עצום של מעטפות בגדלים וצורות שונות ומיוחדות, ניירות מוטבעים וממוחזרים ועוד. בין היתר, אנו מציעים עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי – החומרים, הידע והתמיכה כאן בשבילכם, אנו רוצים להעניק ללקוחות שלנו את הבמה לעצב את ההזמנה באופן שהם אוהבים.

מה עדיף – לעצב לבד או להשתמש בשירות החברה?

הזמנה לחתונה מודרנית דגם 1303רבים אשר מתכננים את חתונתם, תוהים האם כדאי להם לעצב לבד את ההזמנה לחתונה, או להיעזר בשירותי חברת עיצוב, לה יעניקו קווים מנחים בנוגע להזמנה. בכל בחירה יש יתרונות וחסרונות, אם כי בסופו של יום, החזון המושלם לעיצוב ההזמנה נמצא בראש של החוגגים, ואין לדעת אם יצליח המעצב של ההזמנה מטעם החברה לעלות על אותו קו המחשבה.

חברת רבונה מציעים שירות ייחודי שבו תוכלו לעצב בעצמך את ההזמנה ואנו ניצור אותה בצורה האיכותית ביותר. כך למעשה ניתן לשלב בין הניסיון שיש לנו בחברה בכל הנוגע ליצירת הזמנות לאירועים, לבין החזון האישי של הלקוח והצורה בה הוא מעוניין שתצא ההזמנה. ברבונה מגוון עצום של דוגמאות וסגנונות מתוכם ניתן לבחור ולעצב את הקווים הכללים להזמנה שלכם.

עצמאות בהכנת ההזמנה

אצלנו ברבונה אתם יכולים לבחור כיצד לעצב את ההזמנה שלכם, לתת לנו קווים מנחים ולאפשר לנו להפיק בעבורכם הזמנה ייחודית ויפייפיה. בין היתר, ניתן ליצור הזמנות לחתונה בסגנון קלאסיות או מודרניות. ולאחר שסיימתם להכין את ההזמנה, ניתן לממש את העיצוב שלכם על ידי טכנולוגיית המטבעה. אנחנו בחברת רבונה מאמינים שההזמנה היפה ביותר תצא משילוב הכוחות בין החזון האישי של הלקוח, לבין הניסיון שלנו.


 
רבונה ארט - כתובת ופרטי התקשרות :
כתובת : אלפסי 32 66077 תל אביב, ישראל
טלפון : 03-6828983, פקס : 03-6827801, E-mail: ravonaart@gmail.com
 
הזמנות לאירועים כרטיסים מעטפות דרז'ה מיוחדים שלנו טיפים ומידע מקצועי מי אנחנו
הזמנות לחתונה
הזמנות לבר מצווה
הזמנות לבת מצווה
הזמנות לבריתה
הזמנות לברית מילה
 
כרטיסי ברכה
 
מעטפות
עיצוב מעטפות
מעטפות להזמנות
מעטפות מיוחדות
 
אריזות לדרז'ה
דרז'ה
דרז'ה לאירועים
 
ניירות מיוחדים
מדבקות
מוצרים אחרים
 
עיצוב הזמנות
עיצוב הזמנות לחתונה באופן עצמאי
מי אנחנו
מוצרים שלנו
ENGLISH
צור קשר